Kontakt

KANONICKIE DUSZPASTERSTWO POWOŁAŃ

Skontaktuj się z nami i spotkajmy się! 🙂

Kanonickie Duszpasterstwo Powołań
Ks. Maciej Guziejko CRL
ul. Bożego Ciała 26
31-059 Kraków

Tel. 513 318 420
E -mail: guziejko@gmail.com

Kanonicy na facebooku:

Polska Prowincja Zakonu Kanoników Regularnych Laterańskich
Kanonicy Regularni Laterańscy – informacje z wszystkich klasztorów kanonickich znajdujących się na kuli ziemskiej.

Kanonia Kraków
Bazylika Bożego Ciała – wydarzenia i informacje z parafii i klasztoru Bożego Ciała w Krakowie.
Święty Stanisław Kazimierczyk – wszystko o naszym świętym Współbracie.

Kanonia Gietrzwałd
Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej – miejsce zatwierdzonych przez Kościół objawień Matki Bożej, informacje o wydarzeniach, przygotowania do jubileuszu 150. lecia objawień Maryi w Gietrzwałdzie, życie w klasztorze kanoników, piękno warmińskiej przyrody.

Kanonia Ełk 
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego  – kanonicka parafia w sercu Mazur. Informacje duszpasterskie, wydarzenia, wspólnoty, ministranci, życie w klasztorze.
Ośrodek Terapii Uzależnień w Starych Juchach – od 1994 roku pomagamy osobom uzależnionym od alkoholu, hazardu i leków. Podpowiadamy jak pomagać innym.

Kanonia Mstów
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – 14 km od Częstochowy – najstarszy klasztor kanonicki w Polsce, Sanktuarium Matki Bożej Mstowskiej, informacje, wydarzenia, koncerty, życie parafii i klasztoru.

Kanonia Drezdenko
Parafia Przemienienia Pańskiego – informacje z parafii i klasztoru, duszpasterstwo dzieci, wycieczki, pielgrzymki, zaproszenia.
Siostry Kanoniczki Regularne Laterańskie – w Polsce od kilku lat. Przybyły do nas z Majorki. Zakon kontemplacyjno – czynny. Obecnie wszystkie Siostry w drezdeneckiej wspólnocie pochodzą z Filipin.
Podobają Ci się nasze strony?  Polub nas 🙂