Nowości wydawnicze Kanoników Regularnych

Nowa książka Łukasza Bugały CRL “Wyłowione z głębin. Rozważania o życiu i Kościele” oraz tekst “Wina” Jarosława Klimczyka CRL w najnowszym kwartalniku poświęconym formacji kapłańskiej “Pastores”.

 

“Wyłowione z głębin” to rozważania biblijne, którymi przez rok ksiądz Łukasz dzielił się z Siostrami Benedyktynkami w czasie comiesięcznych dni skupienia. Książka adresowana jest do każdego czytelnika, który chciałby pogłębić osobistą modlitwę Słowem Bożym. Autor skupił się na bohaterach biblijnych, którzy w swoim życiu duchowym i misji wchodzili w momenty kryzysowe. Jest to  świadectwo o opiece i prowadzeniu przez Pana Boga ludzi, którzy przeżywają trudne chwile życia. Książka jest do nabycia w parafii Najświętszego Serca Jezuoswego w Ełku.

“Wina” do biblijny tekst napisany do najnowszego numeru “PASTORES. Błogosławiona wina pasterza”. Ksiądz Jarosław szukał spojrzenia Słowa Bożego w Księgach Samuela, aby rozświetlić nim najciemniejsze problemy współczesnego Kościoła. Rozważanie prowadzi czytelnika do modlitwy Słowem Bożym i do popatrzenia na traumatyczne wydarzenia w Kościele oczami samego Jezusa. [Fragment]

“Pastores”  to kwartalnik poświęcony formacji kapłańskiej, do nabycia w księgarniach i w prenumeracie.